طی ۲۴ ساعت گذشته، بسیاری از جنبه های بازار الت کوین ها رشد داشته است زیرا بیت کوین، اتریوم و ریپل وارد الگوی تثبیت کوتاه مدت شده اند.
طبق گزارش NewsBTC ، چین لینک در ۲۴ ساعت گذشته عملکرد یک روزه افزایش ۴۰ درصدی را در یک نقطه اعلام کرد. بسیاری از الت کوین های دیگر، حتی ارزش های بازار بزرگ، به طور مشابه نمایش های قابل توجهی داشته اند.
ریپل همانطور که گفته شد، در این رالی ها شرکت نکرد. طبق داده های Coin Cap Market، سومین رمزارز جهان رشد ۰.۴۰ درصدی داشته است که به نسبت ۱.۲ درصد بیت کوین ضعیف تر بوده است.
هر چند تحلیلگران فکر می کنند این دارایی به زود رشد بیشتری خواهد داشت.

ریپل به زودی می تواند به سمت ۰.۴۰ دلار برود

طبق گفته یک معامله گر رمزارز،ریپل می تواند به زودی به سمت ۰.۴۰ دلار برود اگر در این مقاومت محوری ۰.۳۰ دلار به صورت افقی برای چند هفته تثبیت شود. وی نمودار زیر را در ۱۸ مرداد به اشتراک گذاشت و اعلام کرد: این نشان می دهد که این رمزارز می تواند قبل از “گسترش” به هدف مذکور، ۳۳ درصد بالاتر از قیمت فعلی، بالاتر از منطقه پشتیبانی ۰.۲۷ و ۰.۲۸۵ دلار مشغول تثبیت شود .
معامله گر مذکور تنها فردی نیست که انتظار رشد ریپل را دارد.
همانطور که توسط NewsBTC گزارش شده است، یکی از معامله گران اظهار داشت که مقاومت بالاتر از مقاومت ۰.۳۲۱ دلار ریپل در مقیاس هفتگی می تواند عامل یک حرکت گسترده به سمت صعودی باشد. این معامله گر بطور خاص اظهار داشت که یک حرکت ۴۵.۶ درصدی می تواند از این طریق باعث میشود که این دارایی به قیمت ۰.۴۶۸ دلار برسد.

همه ی نگاه ها روی بیت کوین

بیت کوین احتمالا اقدام قیمت صعودی ریپل را دیکته خواهد کرد.
خوشبختانه در مورد خریداران روند صعودی الت کوین، تحلیلگران نسبت به چشم انداز بیت کوین خوشبین هستند. همانطور که قبلاً توسط NewsBTC گزارش شده است، داده های به اشتراک گذاشته شده توسط یک معامله گر نشان می دهد که نرخ بودجه معاملات آتی دائمی بیت کوین پس از حرکت شارپی هفته گذشته به “خنثی” برگشته است. این نشان می دهد که نه معاملات کوتاه و نه بلند مدت در حال حاضر به حداکثر اهرم خود نرسیده اند، و این باعث روند صعودی بیشتر این دارایی می شود.

” شکست مقاومت بالای ۱۰،۰۰۰ دلار بسیار قانع کننده است و باید منجر به هرچه بالاتر رفتن بیشتر بیت کوین شود … ممکن است بتواند از این شرایط با یک اصلاح جانبی عبور کند، اما پتانسیل صعودی آن برای یک یا دو هفته آینده محدود شده است. “

اینکه به چه سمتی انی رمزارز پیشرو رالی خواهد داشت ، هنوز نامعلوم است.