بیت کوین و آلت کوین ها ممکن است چند روز قبل از شکست مقاومت صعودی احتمالی ، تثبیت یا اصلاح بخورند.
صندوق ذخیره فدرال ایالات متحده در نظر دارد تغییری را در نحوه پاسخگویی به افزایش احتمالی تورم در نظر بگیرد. پیش از این، اگر مدل های آن افزایش ۲ درصدی تورم را پیش بینی می کرد، فدرال رزرو شروع به کنترل اوضاع می کرد. با این حال، این بار، فدرال رزرو می خواهد اجازه دهد تورم قبل از افزایش نرخ، بالاتر از هدف ۲ درصد خود باقی بماند.
انتونی پامپلیانو از شرکت مورگان گریک (Morgan Greek) معتقد است که به دلیل سابقه ضعیف فدرال رزرو با اهداف تورم، ممکن است در نهایت تورم را بیشتر تحریک کند “درست در همان لحظه ای که باید ان را کنترل کنند”. ” پامپلیانو پیش بینی می کند “املاک و مستغلات، طلا، بیت کوین و سهام” بسیار بالاتر از سطح فعلی خود خواهند رفت، بیت کوین بیشترین افزایش را خواهد داشت.

Price Analysis 87 BTC, ETH, XRP
این هفته، رائول پال، بنیانگذار و مدیرعامل ریل ویژن ( Real Vision) اظهار داشت که بیت کوین تنها دارایی است که “رشد ترازنامهG4 بانک مرکزی را جبران کرده است”. بنابراین، پال معتقد است که ممکن است بیت کوین تنها دارایی باشد که ارزش صاحب ان بودن در دراز مدت را داشته باشد.
در همین حال، دن مورههد، بنیانگذار پانترا کپیتال (Pantera Capital) گفت که بیت کوین در ۹ سال گذشته ، سالی ۲۰۹ درصد رشد داشته است. اگر این نرخ رشد را حفظ کند، می تواند در حدود دو سال اینده به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد.

بیت کوین/دلار

پس از حرکت صعود در ۱۴ مرداد ، بیت کوین در روز ۱۵ مرداد الگوی شمع دوجی را تشکیل داد که در بین خریداران روند صعودی تردید ایجاد کرد. عدم موفقیت خریداران روند صعودی در فشار قیمت بالاتر از ۱۲۱۱۳.۵۰ دلار منجر به رزرو سود توسط معامله گران کوتاه مدت شده است.

BTCUSD
خریداران روند نزولی از این ضعف به نفع خود استفاده می کنند و سعی می کنند جفت ارز بیت کوین/دلار را به میانگین حرکت نمایی ۲۰ روزه (۱۰۷۹۸ دلار) برسانند. یک جهش قدرتمند از این سطح حمایت، نشانگر خرید در شیب خواهد بود و احتمال شکست مقاومت بالای ۱۲۱۱۳.۵۰ دلار را افزایش می دهد.
با این حال، شکاف زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA) ضعف را نشان می دهد و می تواند این جفت ارز را به منطقه حمایت مهم ۱۰۴۰۰-۱۰،۰۰۰ دلار بکشاند.
گاوها تلاش خواهند کرد تا از این منطقه به شدت دفاع کنند. جهش قدرتمند باعث می شود دامنه جفت ارز بین ۱۰۴۰۰ دلار و ۱۲۱۱۳.۵۰ دلار محدود شود. میانگین متحرک زاویه ای صعودی دارد و شاخص مقاومت نسبی (RSI) نزدیک به ناحیه خرید بیش از حد است، که نشان می دهد قدرت در دستان خریداران روند صعودی است.

اتریوم/دلار

بازپرداخت حمایت ۳۶۶ دلاری به مقاومت ۴۰۷.۲۹۵ دلار برخورد کرد. اتر در روز ۱۶ مرداد الگوی شمع درونی روزانه را تشکیل داد ، که یک تردید بین خریداران روند صعودی و نزولی در مورد جهت حرکت بعدی را نشان می داد.

ETHUSD
این عدم قطعیت امروز به سمت نزولی برطرف شده است و نشان می دهد خریداران روند نزولی بر خریداران روند صعودی غلبه کرده اند. اولین سطح حمایت در روند نزولی، ۳۶۶ دلار است و در صورت شکست این سطح، اصلاح قیمت می تواند در میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۳۳۷ دلار) صورت گیرد.

اگر جفت ارز اتریوم/دلار دوباره از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برگردد، این یک علامت مثبت خواهد بود و خریداران روند صعودی دوباره با فشار دادن قیمت به بالاتر از مقاومت ۴۱۵.۶۳۴ دلار دوباره سعی می کنند روند صعودی را از سر بگیرند. بالاتر از این سطح، هدف بعدی که باید به ان چشم دوخت ، ۴۸۰ دلار است.
اما اگر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه بشکند ، این نشان می دهد که خریداران روند صعودی در حال خرید در شیب نیستند. این می تواند فروش را تشدید کند و منجر به کاهش قیمت تا ۳۰۰ دلار شود.

ریپل/دلار

دامنه روزانه XRP از روز ۱۲ مرداد در حال کاهش است، که نشان دهنده عدم اطمینان در بین خریداران روند نزولی و صعودی در مورد در مورد جهت حرکت بعدی است. این موضوع باعث شکل گرفتن اویز (Pennant) شده است ، که به عنوان یک الگوی تداوم شناخته می شود.

XRPUSD
اگر جفت ارز ریپل/دلار مقاومت را بشکند و بالاتر از الگوی اویز بماند ، خریداران روند صعودی سعی می کنند قیمت را تا ۰.۳۲۶۱۱۳ دلار و سپس به ۰.۳۴۶۷۲۷ دلار افزایش دهند. شکست بالاتر از این مقاومت بسیار مثبت خواهد بود و می تواند به ۰.۵۰ دلار منتهی شود.
با این حال، میانگین مقاومت نسبی هنوز بالاتر از سطوح ۷۸ است، که نشان می دهد که این جفت ارز در کوتاه مدت به سرعت بالا رفته است. از این رو، ممکن است چند روز جا به جایی و حرکتی نداشته باشد . خریداران روند صعودی ممکن است در منطقه ۰.۳۲۶۱۱۳ – ۰.۳۴۶۷۲۷ دلار با مقاومت سختی روبرو شوند.
اگر خریداران روند نزولی موفق قیمت را پایین ببرند و قیمت آن را زیر حمایت فوری با ۰.۲۸۴۵۸۴ دلار حفظ کنند، این علائم اصلاح عمیق تری را نشان می دهند.