ایلان ماسک از طرفداران بیت کوین در توییتر می پرسد
ایلات ماسک بار دیگر بیت کوین و جامعه رمز ارز را به تمسخر گرفت. رئیس اجرایی شرکت های تسلا (Tesla) و اسپیس ایکس (SpaceX) برای دومین روز متوالی ، دیروز در توییتر خود به دوج کوین اشاره کرد.

اشاره ی دوباره ی ایلان ماسک به دوج کوین

دقایقی پیش از زمان نگارش این مقاله، ماسک توییت زیر را در صفحه خود منتشر کرد. این کارآفرین عکسی با ژست متفکرانه ضمیه توییت خود کرد و با شوخی پرسید:” ایا دوج کوین یک ارز معتبر است؟”
علیرغم اینکه دقایقی پیش این توییت منتشر شده است ، این توییت در حال حاضر صدها نظر و هزاران لایک و بازتوییت از کسانی که در داخل و خارج از جامعه کریپتو هستند، دریافت کرده است.
این توییت در پاسخ به تصویری خنده دار است که وی روز گذشته، ۲۸ تیر به اشتراک گذاشت، و که در ان تصویر، یک ط.فان شن شهری را در برمیگرد.
در متن عکس ، طوفان شن “دوج کوین استاندارد” و ان شهر زیر طوفان “سیستم مالی جهانی” نامگذاری شده بودند. در حالی که این یک شوخی کاملاً واضح بود، بسیاری از افراد جامعه بیت کوین این موضوع را نشانه این امر دانستند که ممکن است ماسک در مورد بیت کوین از آنچه که نشان میدهد، اگاهی بیشتری داشته باشد.
نکته جالب در مورد توییتر مذکور این است که دقیقا در همان تاریخی که توییت روز قبل منتشر شد، ارسال شده است.
آخرین تلاش ماسک برای به وجد اوردن جامعه ی دوج کوین اندکی پس از همه گیر شدن تصویری که در صفحه توییتر خود قرار داد ، صورت گرفت.

به دنبال ویدیویی از پلتفرم TikTok برای تبلیغ این رمز ارز که در این پلتفرم به اشتراگ گذرایی ویدیو محبوب است، به دوج کوین توسط جیک پل (Jake Paul)،کیمستار (Keemstar)، بلومبرگ (Bloomberg)و افراد مشهور دیگر در فضای اینترنت اشاره شده است.

اثر ایلان

توییت قبلی ایلان ماسک ، در واقع در ارزش دوج کوین تاثیر گذار بود.
همانطور که نمودار زیر از TradingView.com نشان می دهد، بعد از به اشتراک گذاشتن ان تصویر خنده دار توسط ماسک ، دوج کوین نزدیک به ۲۰ درصد افزایش قیمت داشت.
این توییت اخیر ممکن است تأثیر مشابهی داشته باشد زیرا دارایی در ۱۰ دقیقه گذشته چند درصد افزایش به خود دیده است.