Gemini همکاری با کیف پول بلاکچین سامسونگ را اعلام کرد.

هنگامی که سامسونگ فاش کرد که جدیدترین سری Galaxy خود با پشتیبانی یکپارچه رمز ارز ها همراه خواهد بود ، بسیاری این را حرکتی بزرگ برای صنعت دانستند. با وجود یکی از بزرگترین تولید کنندگان تلفن های هوشمند در جهان ، دستگاه هایی را برای میلیون ها نفر فراهم می کند که برای ذخیره دارایی های دیجیتال مجهز هستند ، این صنعت پیش بینی افزایش گسترده استفاده را داشت.

با این حال ، در حالی که هنوز هم یک کاربر طولانی برای تبدیل شدن به یک پشتیبان دارایی دیجیتال ، راه طولانی را در پیش دارد ، مطمئناً این شرکت بیشتر و بیشتر به سمت تسهیل در استفاده از دارایی های دیجیتال روی آورده است.

این پیشرفت وقتی به وجود آمد که غول فناوری کره ای فاش کرد که با جمینی همکاری می کند ، یک ارز مبادله رمزنگاری شده توسط تایلر و کامرون وینکلووس است. با توجه به اطلاعیه مطبوعاتی این شرکت ، جمینی کیف پول سامسونگ را تغذیه می کند و رمزنگاری را به نوک انگشتان کاربران کیف پول سامسونگ در ایالات متحده و کانادا می آورد.

خرید و فروش و ترید ارز های دیجیتال در کیف پول سامسونگ

ادغام با کیف پول سامسونگ باعث شده است تا Gemini اولین صرافی ایالات متحده برای همکاری با غول فناوری باشد.
تایلر وینکلووس ، مدیر عامل شرکت جمینی گفت:
ما مفتخریم که با سامسونگ همکاری می کنیم تا وعده های رمزپایه ، انتخاب بیشتر ، استقلال و فرصت بیشتر افراد بیشتر در سراسر جهان را به ارمغان بیاوریم.” “اکنون ، مشتریان Galaxy Blockchain Wallet می توانند دارایی های دیجیتال را به روشی ساده ، زیبا و ایمن روی Gemini خریداری کنند.

کاربران می توانند کیف پول سامسونگ خود را به Gemini متصل کنند و دارایی های دیجیتالی را مستقیماً از طریق تلفن های خود خریداری ، فروش و معامله کنند. امنیت جمینی ، راه حل حضانت ثبت شده در صرافی ، همچنین کاربران را قادر می سازد ارز های دیجیتال خود را به کیف پول سرد منتقل کنند.

samsung-gemini

 

با این حال کیف پول سامسونگ برای همه تلفنهای سامسونگ در دسترس نخواهد بود. این شرکت اعلام کرده است که برنامه موبایل Gemini و Samsung Galaxy Blockchain Wallet برای سری Galaxy S20 ، Galaxy Z Flip ، Galaxy Note 10 Series ، Galaxy Fold و Galaxy S10 در دسترس خواهد بود.