اتریوم علائم مثبتی را نشان می‌دهد و و در بالاترین رقم این ماه خود یعنی ۲۸۱ دلار در برابر دلار امریکا در حال معامله است. قیمت اتریوم تا زمانی که بالاتر از ۲۶۰ دلار بماند ، به روند صعودی خود ادامه خواهد داد.

– اتریوم رالی خود را به سطوح مقاومت ۲۷۰ و ۲۷۵ دلار گسترش داد.
– قیمت ان در بالاترین رقم ماهیانه ۲۸۱ دلار معامله می شود و در حال حاضر در رقم پایینتری اصلاح می خورد.
– یک الگوی مثلث انقباضی جدید با مقاومتی نزدیک ۲۷۲ دلار در نمودار ساعتی اتریوم/دلار (داده ها از طریق سایت کراکن) در حال شکل گیری است.
– این جفت ارز احتمالا شکست مقاومتی صعودی خواهند داشت و به سمت ۲۸۰ و ۲۸۸ دلار بالا خواهند رفت.

قیمت اتریوم روند صعودی می گیرد

در چند روز گذشته، افزایش مداومی در اتریوم بالای مقاومت ۲۵۰ دلاری در برابر دلار آمریکا صورت گرفت. قیمت اتریوم بالای مقاومت ۲۶۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار گرفت.
در ایت مدت حرکت رو به بالا به گونه‌ای بود که قیمت اتر بیش از بیت کوین سود پیدا کرد و و به فراتر از مقاومت ۲۷۰ دلاری رسید. این مبلغ حتی تا سطح ۲۸۰ دلار گسترش پیدا کرد و در بالاترین رقم ماهانه ۲۸۱ دلار معامله شد.

ethereum-could-rally-again
هم اکنون در حال اصلاح و معامله در پایین‌تر از ۲۷۵ دلار است. یک شکست پایین تر از سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶ درصد در حرکت صعودی از کف قیمت ۲۶۰ دلاری به سقف قیمت ۲۸۱ دلاری مشاهده شد . سطح حمایت فوری نزدیک به ۲۷۰ دلار (منطقه شکست اخیر) است.
همچنین یک الگوی مثلث انقباضی جدید با مقاومتی نزدیک ۲۷۲ دلار در نمودار ساعتی اتریوم دلار در حال شکل گیری است. سطح حمایت ان مثلث نزدیک به سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصد در حرکت صعودی از کف قیمت ۲۶۰ دلاری به سقف قیمت ۲۸۱ دلاری قرار دارد.
در روند صعودی، قیمت با چندین مانع کوچک نزدیک به ۲۷۵ دلار روبه رو است. یک شکست محکم به بالای مقاومت ۲۷۵ دلاری ممکن است راه را برای افزایش قیمتی سریع به سطوح مقاومت ۲۸۰ و ۲۸۸ دلار باز کند. مانع بعدی نزدیک به حمایت ۳۰۰ دلاری است.
روند نزولی در اتریوم ؟
در روند نزولی، سطح حمایت مثلث نزدیک به منطقه ۲۶۸-۲۷۰ دلار است. اگر یک شکست نزولی زیر ۲۶۸ دلار رخ دهد،ممکن است قیمت به حرکت نزولی خود ادامه دهد.

سطح حمایت مهم بعدی نزدیک به ۲۶۰ دلار (منطقه پیوت) است که در زیر آن قیمت احتمالا با سرعت بیشتری به سمت پایین سطح ۲۵۰ دلار حرکت خواهد کرد.