اتریوم بعد از روند صعودی که در چند روز گذشته به خود دیده است ، اکنون در پ فرآیند ادغام قرار دارد.
این رمزارز نشانه‌هایی از قدرت را نشان می‌دهد و در حدود ۲۷۰ دلار معامله می شود.
این یک احتمال قوی است که این دو دارایی در روزها و هفته‌های آینده با یکدیگر ارتباط نزدیکی داشته باشند، که این بدان معنی است که اتریوم قادر نخواهد بود تا زمانی که بیت کوین نتواند مقاومت عظیمی را که بالاتر از منطقه ۹۰۰۰ دلاری با آن مواجه است را بشکند ، افزایش پیدا کند.
یک تحلیلگر نیز به این نکته اشاره دارد که اتریوم در حال حاضر در برابر یک مقاومت اساسی فشار می اورد و در تلاش است انرا بشکند.اهمیت تاریخی این سطح، این امر را ضروری می‌سازد که خریداران از آن عبور کنند.به گفته یک تحلیلگر که آخرین نوسان ان به بالا را پیش‌بینی کرده‌ بود، یک شکست مقاومت صریح به سمت بالا می‌تواند برای ارسال اتریوم به سمت قیمت ۱۰۰۰ دلاری کافی باشد.

با وجود اینکه اتریوم وارد مرحله ادغام می شود ، نشانه های قدرت را به نمایش می گذارد

در زمان نگارش این مقاله ، اتریوم کمی پایین تر در قیمت ۲۷۵ دلاری فعلی خود معامله می شود. این نزدیک به همان جایی است که دیروز در پی عدم پذیرش درمقاومت ۲۸۰ دلاری ، در ان معامله شد.
اکنون به نظر می‌رسد که این دارایی دیجیتال را می توان در روزه‌ای و هفته‌های آینده روند صعودی بیشتر به خود ببیند چون آخرین رالی ان منجر به این شد تا سطوح مقاومت کلیدی متعددی را بشکند.
این حرکت همچنین به اتریوم اجازه می‌دهد تا چیزی را شکل دهد که یک تحلیلگر انرا “صعودی ترین شمع چارچوب زمانی بالا” توصیف می‌کند که طی دو سال گذشته شکل گرفته‌است.
اگر بتواند بالاتر از این سطح را به عنوان رویکرد سریع خود برای اخرین معلمله هفتگی حفظ کند، ممکن است قادر به حرکت به سمت ۵۰۰ دلار شود.

“می توانم بگویم این صعودی ترین ساختار/شمع چارچوب زمانی است که اتریوم در ۲ سال گذشته به خود دیده است و اخرین معامله هفتگی در این سطح ، منجر به روند صعودی به سمت ۴۰۰ و ۵۰۰ دلار می شود.”

رشد اتریوم
از آنجا که اخر هفته ها برای اتریوم و بازار رمزارز معمولا کم سر و صدا هستند ، یک شانس قوی وجود دارد که بتواند شمع هفتگی خود را در سطح قیمت فعلی ببندد.

مقاومت کلیدی که می تواند جرقه ی رالی ۱۰۰۰ دلاری اتریوم را بزند

همچنین این تحلیلگر به این نکته اشاره کرد که اتریوم در حال حاضر در تلاش برای عبور از محدوده معاملاتی طولانی مدت خود است.
از آنجا که مقاومت در این سطح کاملا شدید است، شکست مقاومتی در بالای این سطح می‌تواند بصورتی پایدار و محکم روند بازار اتریوم را صعودی کند. او حتی اشاره می‌کند که می‌تواند قیمت انرا تا ۱۰۰۰ دلار بالا ببرد.

” اتریوم: لطفا مراقب پر کردن طول های اهرم تازه در این سطح باشید . اگر این سطح بشکند … ما به ۱۰۰۰ دلار می رسیم.”

اتریوم هزار دلاری
از آنجا که رالی پارابولیک احتمالی آن بر واکنش آن به این منطقه مقاومت بسیار مهم بین ۲۷۰ تا ۳۰۰ دلار بستگی دارد، نحوه بسته شدن این شمع هفتگی برای درک چشم انداز میان مدت اتریوم بسیار مهم است.