پلتفرم بلاکچین ایجاد تغییر در صنایع ماهیگیری و کشاورزی را هدف گرفته است
پروژه Release می گوید پلتفرم مبتنی بر بلاک چین ان می تواند چالش های لجستیکی برای کشاورزی و صنایع ماهیگیری را برطرف کند.
Release ، پلتفرم بازرگانی اجتماعی بلاک چین ، در تاریخ ۲۱ تیر اعلام کرده است که پلتفرم آن آماده تحول در صنعت کشاورزی و ماهیگیری است.
اگر موضوعاتی از جمله کارآیی لجستیکی و انصاف قیمت حل شود، صنایع کشاورزی و شیلات پتانسیل بزرگی برای مقیاس در سطح جهانی دارند. بنا به گفته ها، Release یک پلتفرم معماری تجارت اجتماعی را توسعه داده است که به دگرگونی کشاورزی جهانی و تدارکات شیلات کمک خواهد کرد.
سخنگوی ان اعلام کرد:

“فروشندگان می توانند هنگام فروش به خریدار عمومی، در مورد قیمت های سبزیجات تازه، میوه، ماهی، صدف و غیره تصمیم بگیرند. این به طور بالقوه می تواند نگرانی های عمده در این صنعت را برطرف کرده و آن را به صورت انبوه به نفع خریداران و همچنین فروشندگان مورد استفاده قرار دهد. “

طبق اعلام این پلتفرم، عدم تأثیر لجستیک و زنجیره تأمین و عدم برقراری ارتباط مؤثر بین خریداران و فروشندگان از برجسته ترین چالش هایی است که تجارت اجتماعی با آن روبرو است. سخنگوی Release تأکید کرد که این بستر تجارت اجتماعی نقش واسطه ها را تقویت می کند که بیشتر دامنه کشاورزی و ماهیگیری در تجارت الکترونیکی را تقویت می کند.

تجارت اجتماعی و غیر متمرکز سازی

تجارت اجتماعی زیرمجموعه تجارتی است که شامل رسانه های اجتماعی – رسانه های آنلاین که از تعامل اجتماعی پشتیبانی می کند و همیاری های های کاربر برای کمک به خرید و فروش آنلاین محصولات و خدمات را انجام می دهند ، می باشد. Release با هدف ترکیب رسانه های اجتماعی و تجارت الکترونیک، فراهم کردن یک بستر مناسب برای تجارت اجتماعی است که در طبیعت توزیع و غیر متمرکز باشد.
این پروژه از فن آوری های پیشرفته ای همچون Big Data و هوش مصنوعی استفاده کرده است تا یک بستر تجاری اجتماعی قوی، ایمن و شفاف ایجاد کند.

توکن Release به صاحبان این امکان را می دهد تا از طریق سایر سیستم ها به ویژگی های موجود در این پلتفرم دسترسی داشته باشند تا خدمات، مهارت ها والبته محصولات را خریداری کنند.