فعالیت بیت کوین روی بلاک چین طی چند ماه گذشته رو به افزایش بوده است و این نشانگر رشد گسترده ای به نسبت سال گذشته است.
این نشانه قدرت بنیادی شدید است، زیرا نشان می دهد افراد و نهادهای بیشتری در مقایسه با روند صعودی تابستان گذشته در حال تعامل با شبکه بیت کئین هستند.
همچنین نشان می دهد که این رمزارز ممکن است در حال حاضر به مراتب وضعیت بهتری به نسبت روندهای صعودی سابق خود داشته باشد.
“نرخ ارزش بازار به نسبت ترموکاپ” بیت کوین این مفهوم را تأیید می کند، نشان می دهد که بیت کوین براساس کل درآمد حاصل از فعالیت شبکه، در حال حاضر پایین تر از ارزش واقعی خود قرار دارد.

بیت کوین در حال افزایش تعداد آدرس های منحصر به فرد است

بیت کوین طی چند هفته گذشته درگیر روند صعودی شدید بوده و از پایین ترین نرخ ۹۰۰۰ دلار به بالاترین سطح ۱۲۰۰۰ دلار رسیده است.
اگرچه در حال حاضر در یک مرحله تثبیت کوتاه مدت قرار دارد، اما به نظر می رسد هنوز در موقعیت خوبی برای دیدن روند صعودی کوتاه مدت بیشتر است.
یک متریک جالب که نشان می دهد شبکه بیت کوین به شدت مورد استفاده است ، افزایش تعداد آدرس های منحصر به فرد مورد استفاده سرمایه گذاران است.
این نشان می دهد که سرمایه گذاران جدید در حال ذخیره بیت کوین هستند که ممکن است عامل قدرت فنی اخیر آن نیز باشد.
نمودار زیر نشان دهنده افزایش مداوم تعداد آدرسهای منحصر به فرد بیت کوین است که طی سال گذشته توسط سرمایه گذاران استفاده شده است.
از آنجا که تعداد بیشتری از معامله گران و سرمایه گذاران از این روند صعودی در حال حاضر حمایت می کنند، احتمالاً فضای بیشتری برای رشد قبل از پایان این روند وجود دارد.


این متریک در حال حاضر در جایی است که در تابستان سال گذشته بود، با وجود اینکه قیمت بیت کوین ۳۰ درصد پایین تر است.

فعالیت های روی شبکه بلاک چین نشان می دهد که در قیمت فعلی بیت کوین پایین تر از ارزش واقعی خود است

پلتفرم Analytics Glassnode اخیراً نمودارهایی را ارائه داده است که نشان می دهد قیمت بیت کوین در حال حاضر کم تر از ارزش واقعی ان است.

“نرخ ارزش بازار به نسبت ترموکاپ” بیت کوین نشان می دهد که اگر دارایی با توجه به کل درآمد حاصل از شبکه (حق بیمه مبلغ) با حق بیمه معامله می کند ، ارزش فعلی بیت کوین هنوز در سطوح بسیار پایین است -۵ تا ۱۰ برابر پایین تر از قیمت های بالا قبلی “

Glassnode-1-860x480
همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، زیرا این متریک هنوز بسیار پایین تر از جایی است که که در طی روند های صعودی گذشته قرار داشته است،این رمزارز پیشرو قبل از اینکه وارد محدوده افت شود ، ممکن است فضای صعودی بیشتری داشته باشد .