در بیتمکس، نتایج ناپایداری چند دقیقه آشکار بود – ۲۲.۱ میلیون دلار شورت که در روز دوشنبه منحل شد، در مقایسه با روز گذشته فقط ۱.۷ میلیون دلار.

یه حرکت ناگهانی به ۱۲۲۰۰ دلار باعث صدمه دیدن افرادی که در موقعیت فروش بودند شد، یک تحلیلگر این وضعیت را اینگونه بیان می کند “حرکتی گول زننده به منظور لیکویید کردن”

بیت کوین به تنهایی در روز ۲۷ مرداد با ۲۴ میلیون دلار لیکویید شدن در صرافی BitMEX روبرو شد در حالی که یک حرکت تازه باعث شد بازار به قیمت ۱۲۰۰۰ دلاری برگردد.

bitmex

حرکت گول زننده قیمت بیت کوین باعث ضرر کردن فروشندگان

داده های Cointelegraph Markets و Coin360 نشان داد که جفت ارز بیت کوین دلار در روز دوشنبه در زمان کوتاهی به ۱۲۲۰۰ دلار رسید.
متقاعبا یک اصلاح منجر به از بین بردن سود بیشتر شد و به ۱۱۷۸۵ دلار بازگشت کرد و دوباره توانست که به ۱۲۰۰۰ دلار صعود کند – همه ی این اقدامات قیمت در طی چند دقیقه رخ دادند.
در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در ۱۲۰۸۰ قرار دارد، که معادل سود۲.۵ درصدی ۲۴ ساعت گذاشته و بالاترین قیمت ان در بیش از یک سال گذشته است.

bimex2
علیرغم اهمیت روانشناختی ۱۲۰۰۰ دلار، افراد محدودی متقاعد شده اند که حرکت دوشنبه به سمت بالا یک لحظه تاریخی بود.
مایکل ون دپوپ به از تحلیگران کوین تلگراف به صورت خلاصه این اتفاق را “یک حرکت گول زننده به منظور لیکویید کردن” تعریف کرد.
در BitMEX، نتایج نوسان چند دقیقه ای آشکار بود – در روز دوشنبه ۲۲.۱ میلیون دلار در موقعیت فروش لیکویید شدند ، در مقایسه با روز گذشته که این رقم فقط ۱.۷ میلیون دلار بود.