براساس فراکتال بین ارزی که توسط جاش ریجر به اشتراک گذاشته شده است، بیت کوین در جلسات آینده ۱۲۰۰۰ دلار را هدف قرار داده است.
– به گفته تحلیلگر نمودار کریپتو، جاش ریجر، بیت کوین شکست مقاومتی به سمت ۱۲۰۰۰ دلار را هدف دارد.
– بنظر این قیاس از آخرین حرکت صعودی اتریوم از محدوده تثبیت ، صورت گرفته است.
– آقای ریجر انتظار دارد که بیت کوین همان عملکرد صعودی را در حالی که در یک الگوی مشابه جانبی معامله می شود، تکرار کند.
براساس فراکتال بین ارزی که توسط جاش ریجر به اشتراک گذاشته شده است، بیت کوین در جلسات آینده ۱۲۰۰۰ دلار را هدف قرار داده است.
این تحلیلگر بازار خاطرنشان کرد: بیت کوین تقریباً در حال بازتاب حرکت قیمت اخیر اتریوم، دومین رمزارز بزرگ به لحاظ ارزش بازار است. در اوایل روز گذشته، نرخ جفت ارز  از محدوده تثبیت آن خارج شد.

اتریوم/دلار
این جفت ارز از نقطه ی شکست ، با ۶ درصد رشد مواجه شد.
اقای ریجر بیت کوین/دلار را در یک محدود مثلث شکل مشابه یافت. در توییتی در روز جمعه اعلام کرد که بیت کوین ، به مانند اتریوم میتواند به بالای این الگوی ۱۲۰۰۰ دلاری صعود کند .


مثلث صعودی

دلیل پیش بینی صعود بیت کوین آقای ریجر نیز به شکل الگوی تثبیت فعلی آن مرتبط است. از لحاظ تکنیکال شبیه به مثلث متقارن است، که با دو روند همگرا آن تأیید شده است. این یک الگوی ادامه دار است که به طور معمول قیمت را در راستای انحراف قبلی خود ارسال می کند.
در حالت فعلی، بیت کوین/دلار قبل از شکل گیری الگوی مثلث متقارن در حال افزایش بود. در نتیجه این رمزار باید بطور ایده آل پس از شکستن ان، روند رو به بالا را ادامه دهد. در ضمن، طول شکست باید به اندازه حداکثر ارتفاع مثلث باشد.

اتریومدلار2
این مقدار ۷۸۰ دلار است ، که هدف صعودی بعدی بیت کوین را نزدیک به ۱۲۰۰۰ دلار یا بالاتر از ان تعیین می کند.

نظریه های پولبک

همانطور که آقای ریجر و دیگران به دنبال ادامه روند صعودی بیت کوین/دلار هستند، حرکات و تنظیمات نزولی خاصی نیز در انتظار خالی کردن زیر پاهای خریداران روند صعودی هستند.

براش شروع ، این رمزارز در حالی که در یک خط روند نزولی طولانی مدت معامله می شود، همچنان فشار فروش را احساس می کند. همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است، آخرین رالی بیت کوین/دلار درست در نزدیکی همان سقف قیمت متوقف شده است که مانع از شکست مقاومت کامل و بزرگ ان از فروردین ۱۳۹۷ شده است.

اتریوم دلار3
در مقیاس کلان، آخرین سیگنال ها نشان می دهد که بیت کوین ممکن است حرکتهای صعودی خود را در جلسات آینده پیش رو ادامه دهد.
تصمیم بانک فدرال برای حفظ نرخ بهره خود در نزدیکی صفر و همچنین ادامه برنامه خرید اوراق قرضه خود تا انتهای سال میلادی ممکن است سرمایه گذاران را که به دنبال امنیت مالی هستند ، به سمت بیت کوین که یک دارایی ضد تورم است ، بفرستد.