اخرین شعبه از صرافی مرکزی بایننس استرالیا ، ادعا می کند که به معامله گران داخلی سرعت ، نقدینگی عمیق و امنیت در پلتفرم مبدا را تامین کند.
بایننس صرافی بزرگ رمزارز یک پلتفرم معامله ی فیات به کریپتو در استرالیا افتتاح می کند ، که در ان با دلار استرالیا می توان مستقیما رمزارز و سایر کریپتو ها را خریداری کرد.
پیش از این بایننس ، بایننس لایت را که خدمات محدودی را ارائه می دهد ، راه اندازی کرده بود، اما این سرویس جدید شبیه به یک صرافی کاملاً کارآمد است که به معامله گران محلی امکان دسترسی به کنترل سرعت، نقدینگی عمیق و امنیتی در پلتفرم مبدا را ارائه می دهد.
در بیانیه ای در تاریخ ۸ مرداد ، بایننس صرافی جدید را “یک بستر امن و تنظیم شده برای تجارت رمزارزها با دلار استرالیا توصیف کرد” که از طریق گفتگو و تعامل با دولت محلی و جوامع ایجاد شده است.
کاربران استرالیا قادر خواهند بود دلار استرالیا را از حساب های بانکی خود بلافاصله و بدون پرداخت هزینه واریز کننده، با استفاده از سیستم PayID که در سایر صرافی ها نیز استفاده می شود، واریز کنند. صرافی جدید به عنوان یک سرویس دسک تاپ و وب موبایل و همچنین یک برنامه راه اندازی می شود.

جاه طلابی های جهانی بایننس

بایننس سال گذشته بایننس را در استرالیا ارائه داد، که خدمات کارگزاری رمزارز محدودی را از طریق شبکه ای از خبرنامه های استرالیا و خدمات بانکی اینترنتی ارائه می داد. در گفتگو با مدیر عامل شرکت بایننس ، چانگ پنگ ژائو در مورد میزان موفقیت نسخه لایت اطلاعات دقیقی نداد.

وی گفت: “ما اطلاعات کاربری خود را فاش نمی کنیم.با این حال نسخه جید پلتفرم بایننس استرالیا براساس اطلاعات و تقاضای کاربرانمان ایجاد شده است”
وی افزود: “از طریق سرویس دهی به کاربران استرالیا به وسیله بایننس لایت ، ما بینش های ارزشمندی را برای کمک به گسترش خدمات ارائه شده به کاربران استرالیایی و همچنین اضافه کردن ویژگی های مورد علاقه آنها از جمله حذف هزینه واریز ، در پلتفرم جدید بایننس استرالیا جمع اوری کرده ایم.”
این صرافی همچنین قبلاً در TravelbyBit که یک شرکت توریستی ارز دیجیتال استرالیایی است سرمایه گذاری کرده است که به کاربران این امکان را می دهد تا پروازها و محل های اقامت خود را با استفاده از رمزارزها رزرو کنند.

پول در ازای رمزارز

جاه طلبی های بایننس برای فراتر از فقط سرویس معامله رمزارز بودن باعث شده است تا پلتفرم معاملاتی فیات به کریپتو را در اوگاندا نیز افتتاح کند – که اولین مورد از پلتفرم های فیات به کریپتو ان است – که همین پلتفرم را نیز در سنگاپور، کره، جرسی و ایالات متحده نیز افتتاح کرده است.
در پاسخ به تغییرات موجود در چارچوبهای نظارتی محلی برای معامله ی رمزارز، این صرافی می بایست خدمات خود را تغییر یا افزایش داده و در برخی موارد آنها را محدود کرده یا سرمایه گذاری مشترک را در نظر بگیرد.
اخیراً، این صرافی اعلام کرد قصد دارد بایننس UK را در انگلستان راه اندازی کند. همچنان به اضافه کردن ارزهای پشتیبانی شده فیات به پلتفرم معاملاتی همتا به همتا و همچنین به اضافه کردن گزینه های متعدد ارز فیات برای خرید ویزا و مستر کارت بر روی پلتفرم خود ادامه می دهد.