قیمت بیت کوین ماهها در حال تثبیت بود، اما اگر خریداران روند صعودی نتوانند به سرعت سطح ۹۴۰۰ دلار را پس بگیرند، ممکن است به زودی سطح فعلی از بین برود. اگر اولین رمزارز دنیا شده نتواند این کار را انجام دهد، این دارایی در نتیجه به طور بالقوه در معرض خطر قابل توجهی قرار خواهد.
چه چیزی در مورد این سطح بسیار مهم است، و چه دلیل یک تحلیلگر رمزارز فکر می کند که این موضوع برای ادامه روند صعودی دارایی بسیار مهم است؟

یک تحلیلگر بیت کوین می گوید باید به سطح ۹۴۰۰ دلار برگردد یا روند نزولی ادامه پیدا می کند

شب گذشته، قیمت بیت کوین از اواسط ۹۰۰۰ دلار شروع به کاهش کرد، و در جایی که در تلاش است تا سطح پیدا پیدا کند، به طور خلاصه زیر ۹۰۰۰ دلار سقوط کرد.
در صورت یافتن پشتیبانی، به گفته یک تحلیلگر رمزنگاری، خریداران روند صعودی برای جلوگیری از هرگونه اقدام مداوم در قیمت نزولی، باید قیمت دارایی را به حداقل ۹۴۰۰ دلار بازگردانند.

تحلیلگر محترم رمزارز فلیب فلیب (FilbFilb) می گوید که بیت کوین هم اکنون در همان لحظه مرحله تثبیت و فشرده سازی خود را پایان می دهد. و به دلیل اینکه در حال شکست به زیر خط میانی باندهای بولینگر (Bollinger Bands) می باشد ، احتمالاً اوضاع برای خریداران روند صعودی بیت کوین بدتر می شود.
این تحلیلگر همچنین تجزیه و تحلیل بزرگنمایی شده از ساختارهای مشابه را به اشتراک گذاشته است که بسته به اینکه ایا قیمت آن رابطه متقابل با اواسط باندهای بولینگر داشته ، که منجر به حرکات انفجاری شده است.
بیت کوین به مدت نه روز متوالی بالاتر از خط میانی در باندهای بولینگر قرار گرفت. روز دهم به دلیل یک کلاهبرداری ناگهانی توییتر با مرکزیت بیت کوین، نتوانست خود را بالاتر از خط میانی بولینگر تحت فشار فروش نگه دارد. و اکنون جفت ارز بیت کوین/دلار در حال سقوط است.
بیت کوین خط میانی باندهای بولینگر را از دست داد ، روند نزولی در کمین
دامنه معاملات جانبی که بیت کوین/دلار اکنون طی چند ماه در ان معامله شده است، سرانجام می تواند شکسته شود. متأسفانه برای سرمایه گذاران رمزارز، همه چیز نشان از روند نزولی می دهد.
پس از ضربه سختی که در مقاومت ۳۸۰۰ دلاررخ داد ، پیش از نصف شدن پاداش استخراج ، این موضوع بیت کوین را تا قیمت ۱۰۰۰۰ دلار برد اما نتوانست سطح بالاتری را تعیین کند. اگر دارایی در اینجا اصلاح شود، کف قیمت بالاتری تعیین خواهد شد.
از آنجا که کف قیمت بالاتر محتمل است ، اینکه چقدر بیت کوین احتمالا سقوط خواهد کرد از اهمیت ویژه ای در تعیین روند آینده ان برخوردار است. تصحیح کوتاه مدت به ۸۵۰۰ دلار یا ۷۲۰۰ دلار می تواند به عنوان یک فرصت عالی برای خرید قبل از روند صعودی عمل کند.

با این حال، پس از یک کف قیمت بالاتر، خطر کف قیمت پایین تر بعدی بسیار زیاد است. در ادامه ی بدتر شدن اوضاع، تحلیلگر اظهار داشت که باندهای بولینگر دیگر از بیت کوین در خط میانی خود حمایت نمی کنند.
سقوط به پایین باندهای بولینگر در این مرحله بسیار محتمل است و در گذشته، پس از این فشردگی زیاد در باند های بولینگر، منجر به همچین حرکتی بیش از ۵۰ تا ۸۰ درصد اوقات میشود.
اگر بیت کوین پس از این فشردگی زیاد، به صورت انفجاری نزول کند،یک افت قیمت بزرگ دیگر مشابه ابان ۹۷ ، امکان رخ دادن دارد. این حرکت ۵۰ درصدی باعث شد بیت کوین به پایین بازار نزولی فعلی برود. .

سقوط ۵۰ درصدی دیگر از اینجا، می تواند این دارایی را به زیر ۵۰۰۰ دلار برگرداند. اما در سمت دیگر، افت ۸۰ درصدی می تواند کف قیمت پایین تری را تعیین کند و بیت کوین را به زیر ۳۲۰۰ دلار تا حدود ۲،۰۰۰ دلار ببرد.
اخیراً، یک مدیر صندوق پوشش ریسک پرسید که اگر سقوط پنج شنبه سیاه نتوانست، چه چیزی ممکن است بتواند سرمایه گذاران بلند مدت بیت کوین را از بین ببرد. بعد از این فشردگی و ادغام بسیار زیاد و کف قیمت بالاتر، ممکن است به زودی جواب این سوال را پیدا کنیم.
این در حالی است که خریداران روند صعودی می توانند به سرعت ۹۴۰۰ دلار را ، آنطور که تحلیلگر می گوید، پس بگیرند، خط میانی در باند های بولینگر را نیز باز پس گیرند و قیمت بیت کوین را به بالاتر هدایت کنند.