روند صعودی بیت کوین وضعیت غیر معمولی را ایجاد کرده ، بر اساس گزارش سایت این تو د بلاک (IntoTheBlock) تمام دارایی های موجود چین لینک در سود هستند.
رالی اخیر چین لینک (Link) عامل نتایج عجیبی شده است ، ۱۰۰ درصد دارایی عرضه شده ان “درون پول” یا در سود هستند.
این مقیاس اندازه گیری تفاوت قیمتی که دارایی خریداری شده با قیمت فعلی ان را نشان میدهد.اگر قیمت فعلی بالاتر باشد ، “با پول” است و اگر قیمت فعلی پایین تر باشد ، “بدون پول ” نام می گیرد.

تمام آدرس های چین لینک در سود هستند1

لایت کوین ۴۷ درصد – بیت کوین ۹۰ درصد

طبق گزارش شرکت اماری این تو د بلاک ، در حال حاضر تمام دارایی موجود توکن چین لینک در وضعیت “با پول” قرار دارد. برای مثال این امار برای بیت کوین ۹۰ درصد و برای لایت کوین فقط ۴۷ درصد است.

سوالی که پیش امده این است که چگونه همزمان ۱۰۰ درصد یک دارایی در وضعیت سود اور قرار دارد ؟ این موضوع برای هر دارایی غیرمعمول است و رشد پارابولیک ان دلیلی کاملا توجیح کننده نیست. هر معامله ای خریدار و فروشنده نیاز دارد ، براساس این تئوری تعدادی از ادرس ها باید در سود باشند.

احتمال دارد قیمت معامله مذکور قبل از برداشت از کیف پول دیجیتال ، در صرافی ها مختلف ثبت شده است. یک تئوری دیگر که در فضای مجازی به ان اشاره شده می گوید ، که خریداران قبلی (ماینرهای چین لینک) با فشار خود چین لینک را به بالاترین قیمت تاریخ این توکن فرستادند ، ولی از اینجایی که این ادرس ها خود قبلا خریداری کرده بودند، میانگین قیمت خرید انها از قیمت فعلی پایین تر است و این موضوع منجر به در سود قرار گرفتن ادرس ها شده است. ما از کمپانی این تو د بلاک توضیح بیشتر خواستیم و خبر های تکمیلی را به اطلاعتان خواهیم رساند.

توضیح روند صعودی چین لینک اسان تر می باشد طیرا تعداد زیادی همکاری و رکورد کلیدی مهم ثبت کرده است.
همچنین، این پروژه به تازگی اعلام کرده است که یک برنامه کمک هزینه اعطاء بودجه به پروژه هایی که در دوره تبدیل شدن قراردادهای هوشمند به “شکل غالب توافق دیجیتال” قرار دارند، کمک خواهد کرد.