پاپ کورن خود را اماده کنید
با کمرنگ شدن روند کمبود بیت کوین، الت کوین ها طی هفته های اخیر شاهد نوسانات شدیدی بوده اند. به عنوان مثال چین لینک (LINK)، یکی از الت کوین های مورد علاقه جامعه که بعد زمان پایین بودن قیمتش در فروردین ، از ان به بعد حدود ۴۵۰ درصد رشد داشته است،. اگرچه به تازگی رکورد قیمت جدیدی را در تاریخ خود ثبت کرده است، اما این دارایی روزهایی را داشته که طی ان بین سطوح مقاومت و حمایت بالا و پایین شده است.
با این حال، شاخص های تکنیکال مهم نشان می دهد که ممکن است در نهایت بیت کوین نوسانات بسیار مورد نیاز را به خود ببیند.
بیت کوین خیلی زود می تواند با نواسانات قدرتمندی همراه باشد
یک معامله گر رمزارز به تازگی متذکر شده است که عرض باندهای بولینگر بیت کوین در کمترین میزان است که از مهر و ابان سال ۱۳۹۷ این میزان مشاهده نشده است. “باند های بولینگر از سال ۱۳۹۷ اینقدر سفت دیده نشده اند ، امیدوارم پاپ کورن های خود را اماده کرده باشید” با استناد به نمودار زیر ، این جملات را بیان کرد.
همانطور که ویکی پدیا توضیح می دهد، باند بولینگر یک شاخص تکنیکال است که “قیمت ها و نوسانات را در طول زمان یک ابزار مالی یا کالا مشخص می کند. ” آنها غالباً قبل از اینکه دارایی تحت یک شکست مقاومت را انجام دهد، سفت تر می شوند، زیرا بازارها اغلب قبل از توسعه ، ادغام می شوند.
این مفهوم در مورد بیت کوین صدق می کند. همانطور که در نمودار معامله گر در زیر مشاهده می شود، هر بار که بیت کوین شاهد یک حرکت بزرگ در قیمت خود دارد، عرض این شاخص تا حد زیادی سفت می شود.
این آخرین تجزیه و تحلیل اندکی پس از آن صورت می گیرد که جوش راجر، بنیانگذار شرکت Blockroots و یک معامله گر رمزارز مشهور، گفت که شاخص نوسانات تاریخی این دارایی به ۴۰ پوند رسیده است.

“نوسانات تاریخی بیت کوین (HV) نزدیک به ۴۰. نوسانات بیت کوین این پایین به لحاظ تاریخی منجر به اقدام بزرگ جابه جایی قیمت بین ۳۰ تا ۶۰ درصد در هفته های اتی شده است. از قیمت فعلی ۳۰ درصد حرکت به سمت صعودی ۱۲۲۰۰ دلار و حرکت ۳۰ درصدی نزولی به ۶۵۰۰ دلار ختم می شود. کمربند ایمنی خود را ببندید”.

همه ی نگاه ها به سهام ها و بازار بورس

بسیاری از تحلیلگران در فضای کریپتو نظریاتی در مورد چگونگی شکستن ادغام دارند. به عنوان مثال، مایک مک گلوون، تحلیلگر ارشد کالای بلومبرگ، اخیراً نوشت :
“نوسانات باید در حال کاهش باشد زیرا بیت کوین انتقال خود را به معادل کریپتو طلا از یک دارایی بسیار سوداگرانه گسترش می دهد، اما ما انتظار داریم فشرده سازی اخیر از طریق قیمت های بالاتر برطرف شود. ”
اما، کدام راه حل این ادغام ممکن است به بازار بورس وابسته باشد.
همانطور که تحلیلگران وال استریت و کریپتو می دانند، طی ماههای اخیر رابطه قوی بین شاخص S&P 500 و بیت کوین شکل گرفته است. این نشان می دهد که که اگر شکست مقاومتی در بازار بورس رخ بدهد ، بیت کوین نیز انرا دنبال خواهد کرد.
متأسفانه در مورد خریداران روند صعودی رمزارز ، برخی از تحلیلگران انتظار دارند که با ورود به فصل درآمد برای سه ماه دوم سال، اصلاح سهام در شرکت ها انجام شود.